>>> Odbierz 200 PLN bonusu - kliknij tu! <<<

Zakłady przez telefon komórkowy w bet365

Kolejną wielką zaletą bet365 jest serwis mobile.bet365.com który umożliwia zawieranie zakładów bukmacherskich przez telefon komórkowy.

Co należy zrobić by móc obstawiać przez telefon komórkowy?
Po pierwsze, sprawdź czy Twój telefon posiada połączenie z internetem. Powinno ono być automatycznie ustawione w Twoim telefonie komórkowym. Jeżeli nie jest, skontaktuj się z operatorem, aby sprawdzić czy usługa ta jest dostępna dla Twojego telefonu.

Po drugie, musisz posiadać konto w bet365, aby skorzystać z usługi Komórka w bet365. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem bet365, zarejestruj się już teraz. Kiedy się zarejestrujesz, będziesz mógł korzystać z usługi komórkowej bet365, ustawiając wyszukiwarkę w swoim telefonie na mobile.bet365.com

Dla wszystkich chcących skorzystać z oferty mobile.bet365.com - bukmacher przygotował specjalny bonus - "100% Bonus Startowy - Komórka". Aby zdobyć ten bonus, wystarczy że postawisz kwalifikujący się zakład przez Komórkę w bet365 za jedyne 4 PLN lub więcej, a będziesz miał prawo do 100% bonusu, aż do maksimum 100 PLN (przy pierwszym zakładzie 100 pln)

zakłady bukmacherskie przez telefon komórkowy

Kliknij tu i zacznij obstawiać przez telefon komórkowy